Понад 25 років досвіду та найвищої якості
для людей та їх затишку

Ми віримо, що у бізнесі є не тільки гроші... А ще й посмішка батька, який ставить чайник, та блиск очей матусі, яка купила те саме улюблене печиво своїй дитині. Як тоді, багато років тому, навіть якщо вже її діти давно ходять у школу.

/

Про компанію

Від появи ідеї створити виробництво кондитерських виробів до сьогодні минуло чимало часу. І за цей час, зізнатися, накопичилося багато речей, якими ми пишаємося. Багато наших співробітників працюють з нами більше 10 років. Ми встигли стати один для одного ніби другою сім'єю, яка завжди рада приймати нових людей і передавати їм свої знання та досвід. Це ті люди, які щоденно працюють для того, щоб розширювати асортимент, підвищувати якість і покращувати смак продукції. Люди, які дбають про те, щоб співпраця з нами була еталоном зручності і надійності.

В результаті, кожен день сотні людей можуть хоча б на секунду посміхнутися від думки «візьму сьогодні улюблене, “Союзне”». І не важливо, в магазинчику біля будинку або в великому супермаркеті.

Пишаємося і дякуємо за довіру ось уже понад чверть століття!

Виробництво та контроль якості

Ми контролюємо якість на кожному етапі — виробництво, перевезення, зберігання і відвантаження продукції споживачам. На виробництві все складається з трьох етапів: вхідний контроль сировини, контроль якості в процесі виробництва та контроль якості готової продукції. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками і якісною сировиною з натуральних інгредієнтів. Всі інгредієнти мають сертифікати якості з гігієнічними висновками.

Такий безкомпромісний підхід дозволяє нам гарантувати стабільно високу якість продукції, якою ми пишаємося.

Наші цінності

Високі стандарти

Це стосується усього. І якості нашої продукції, і вимог до працівників, і оплати праці.

Інтереси команди

Так, понад усе. Бо це наша справа, а не місце, де ми просто проводимо вісім годин на день.

Чесність та порядність

Звісно, це вібір кожної людини і кожного бізнесу. Але ми свій зробили і впевнені в ньому.

Чуйність та уважність

До себе, до тих з ким працюємо щодня, до клієнтів. Ми пам’ятаємо, що ми все ж люди.

Наші нагороди

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Благодійність

Ми віримо, що кожен з нас повинен допомогати іншим, щоб зробити світ хоч трішки, але краще. Особливо це стосується людей, в яких, нажаль, доля склалася зовсім непросто. Отже, саме через ці думки, декілька років тому ми вирішили, що не хочемо стояти осторонь — нам не все одно. З того часу ми постійно підтримуємо декілька благодійних організацій та робимо свій внесок, аби люди з особливими потребами та їх батьки не відчували себе безпомічніми у їхньому скрутному становищі.

/

Отримати прайс

Заповніть цю форму щоб отримати прайс на нашу продукцію